środa, 3 sierpnia 2011

Ptasie trele

Po urlopie spędzonym wreszcie na łonie natury;) oglądając wspominkowe zdjęcia odkryłyśmy, że częstymi bywalcami fotografii są ptaki-wróble, kruki, kawki, bociany oraz szereg niezidentyfikowanych przez nas gatunków (toż to z powodu małej znajomości tego tematu). Oto niedawny model, który zadowolony prężył się na ławce i stroszył kolorowe piórka pod słoweńskim schroniskiem;)
Zainspirowane pomysłem Kreatywnego Pola na kartkę z motywem zwierzęcym podjęłyśmy temat z wyżej wymienionymi skrzydlatymi śpiewakami.
 Podstawą był stempel potraktowany tuszem pigmentowym, zaś odbitki zostały zembossingowane na gorąco. Tło za pomocą palców umoczonych w niebieskim tuszu wodnym wyszło trochę dramatycznie, wiec zostało  złagodzone stopionym proszkiem o kolorze turkusu. Ptasie i listki zostały pomalowane farbkami akrylowymi (nielegalnie zabranymi z szuflady męża, gdyż są to specjalne farbki do malowania figurek-nie da się ukryć że mają cudne kryjące kolory) oraz wykończone roztartymi tuszami pigmentowymi. Na końcu Liquid Pearls oraz oczywiście kryształki. W kartce tej wykorzystałyśmy kilka mediów wiec postanowiłyśmy zgłosić ją również na wyzwanie do Skrapujących Polek .

Gniazdko uzyskałyśmy z dodatków starego bukietu. Reszta to ulubione dodatki pasmanteryjne i własnoręcznie wykonany szydełkowy kwiatek - co kwalifikuje nas na wyzwanie "Just Us Girls". No i kropki... czyli znów skaczemy go Galerii Rae.

4 komentarze:

 1. This is beautiful and creative! Thank you for sharing!

  OdpowiedzUsuń
 2. Very pretty card! Thanks for playing our JUGs challenge!

  OdpowiedzUsuń
 3. THIS is a positively STUNNING card! Sorry I'm here late, but I'm DELIGHTED to see your BEAUTIFUL creation! THANKS for sharing this FINE piece of crafty fabulousness with Just Us Girls! We adore having your participate with us!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zabawna karteczka,ptaszki słodkie :)
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Galerii Rae :)

  OdpowiedzUsuń