niedziela, 25 marca 2012

Co dwie głowy...:)

Kto by pomyślał, że powstanie kolejny siostrzany ATCiak :) Wszystko za sprawą nowego wyzwania UHK Gallery "Przysłowie prawdę Ci powie". Pomysł sam wpadł do głowy, trzeba było tylko dograć szczegóły:
 Hasło przewodnie jest oczywiste, zwłaszcza w naszym przypadku, gdy często druga z sióstr dodaje od siebie dokładnie coś czego poszukiwała pierwsza od dawna i to dotyczy nie tylko scrapowania;)
Paper wykonany przy pomocy mini mistera z wodą i tuszy, poprzecierany i powyginany na mokro:
Sypnęłyśmy biszkoptowym perfekt pearlsem, użyłyśmy jeszcze świeżych stempli Altered art i dodałyśmy kilka elementów z szuflady.
Na koniec dodamy, że mimo różnicy wieku jesteśmy podłączone do zadziwiającej siostrzanej sieci-dzwonimy do siebie w tym samym czasie, często wspólnie dokańczamy rozpoczęte przez kogoś zdanie itp.itd. Nasze mózgi są zbieżne i dostrojone do odbierania tych samych fal-nie ma co:P Tylko z wyglądu podobne nie za bardzo jesteśmy do siebie, ale  w końcu bliźniaczkami nie jesteśmy:)

7 komentarzy:

 1. Świetny pomysł :) Tyle technik, mediów na tak małej powierzchni - podziwiam wykonanie, praca wyszła pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny ateciak - nadaje się na zdjęcie profilowe :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest niesamowicie uroczy, świetny pomysł :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny!!! Trafiłam tu przez UHK i zostaję na dłużej :) Piękne prace robicie!! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za info :) Niestety rozdawnictwo było w trakcie warsztatów z Beą, więc nawet nie miałam okazji zobaczyć innych prac. To mój pierwszy ATC-iak (jeśli chodzi o kartki to zrobiłam ich raptem 6 ;)) i w sumie sama nie wiedziałam jak się za niego zabrać :) a chciałam spróbować. Mój pomysł był taki, że skoro jesteśmy w Łodzi, to literki będą tu odpowiednikiem abecadła, a ukochane motyle w barwach miasta czerwone i żółte :) pomarańcz też pasował do ogólnej koncepcji ;). Do tego ujawniła się moja bardziej "techniczna" natura i zrobiłam powtarzalny, regularny wzór. Niebieskie tło i wycinanka z dziurkacza brzegowego nawiązywały do wody :)

  Muszę powiedzieć, że mój ATC-iak trafił w zdolne ręce :) Podglądam Wasze prace od jakiegoś czasu i podziwiam :) Piękne prace tworzycie :)

  Wpisałam się pod tym postem, gdyż rozbawiła mnie koncepcja siostrzanego ATC-iaka z przysłowiem. Świetnie sobie to wymyśliłyście ;) a korony są fantastyczne!

  OdpowiedzUsuń
 6. No świetne ! Dwie zdolne główki, to rzeczywiście coś !!! A ateciak jest rewelacyjny (zeby nie napisać zajebisty);-)) - ale właśnie taki jest !!! Mistrzowski ! Kolory, zagięcia, sznureczek i Wasze główki - SUPER !

  OdpowiedzUsuń