niedziela, 12 lutego 2012

Na specjalne zamówienie

30-ste urodziny to dobra okazja na przekazanie życzeń w postaci oryginalnej kartki, jednak pewna  "jeszcze nie trzydziestolatka" postanowiła odwrócić sytuację i na swoich urodzinach obdarować kartkami z podziękowaniami swoich gości. Zaintrygowane pomysłem podjęłyśmy się wykonania kart. Wytyczne były bardzo dokładne, precyzyjne. Każda praca była indywidualnie dobrana pod względem kolorów, dodatków no i oczywiście tekstu podziękowań.

Karty dla Pań miały mieć podobny układ, jednak jednocześnie różnić się od siebie. Motywem łączącym były tagi graphic 45 Fashionista. Papiery dobierane w zależności od charakteru osoby, do której kierowane były podziękowania. Między innymi były to papiery:
sklepy cynamonowe -curacao
sklepy cynamonowe - clear water
sklepy cynamonowe- green tea 
sklepy cynamonowe-mojito
color explosion

Dodamy jeszcze, że druga część zamówienia dotyczyła kart z czekoladami w środku dla mężczyzn. Również były one wykonane indywidualnie dla każdego z odpowiednimi ilustracjami :) Z powodów losowych nie mamy niestety zdjęć kart-czekoladników :( W tym projekcie korzystałyśmy głównie z papierów z kolekcji "Lovely Grunge".
Serdecznie pozdrawiamy przyszłą jubilatkę, życząc udanego przyjęcia:)

4 komentarze:

 1. wymagające zamówienie :) ale zrealizowane perfekcyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tysiące warunków zmieniających się jak w kalejdoskopie - wybrnęłyście dziewczyny koncertowo. W masie i na żywo wyglądało imponująco :D i tylko ta szwankująca dokumentacja kładzie się cieniem na całym projekcie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wasze prace robią na mnie ogromne wrażenie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czesć Siostrzyczki - dawno u Was nie byłam, bo ostatnio wciąż wypadam ze świata skrapków, a u Was pięknie, kolorowo, bajecznie. Świetna praca ! Pozdrawiam Mia

  OdpowiedzUsuń