wtorek, 6 grudnia 2011

Na słodko

Z założenia miało być słodko, bo kartka leci do maleńkich dzieci. Wyszło trochę nazbyt lukrowo-różowo...ale jak tu nie przesadzić ze słodyczą w kontekście Świąt :) Papiery Papermanii cudnie się ze sobą komponują, tylko trzeba poświęcić im chwilę czasu - same się tną i układają.
 Zagospodarowana przestrzeń w okienku nadaje wrażenia przestrzenności.
Kwadratowa forma kartki i kwadratowe okienko + śnieżynek pod dostatkiem = wyzwanie w KP, różowe wyzwanie w The Shabby Tea Room i jeszcze nietypowo na blogu Stonogi, a co tam:).
Grudzień zaczyna się bardzo pracowicie, a to jeszcze nie koniec... Święty Mikołaju poprosimy o czasowstrzymywacz przenośny lub portal do innego wymiaru, gdzie czas płynąłby niezauważalnie wolno...a wszystkie najpotrzebniejsze produkty byłyby dostępne od razu tu i teraz...
* * *
Ależ słodko - nowy sklep, nowe możliwości:D

5 komentarzy:

 1. Ależ słodka kartelucha :) Dziękuję za kolejne zgłoszenie do mojego wyzwania i pozdrawiam ciepło- Novinka DT Kreatywne Pole

  OdpowiedzUsuń
 2. So So cute!! I love the owls and the pretty paper!Thanks for much for taking the time and sharing your beautiful card this week at The Shabby Tea Room :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietna karteczka:) i to nie tylko ta:) gratuluje pomysłów i efektów końcowych waszej pracy:) dobrze, że od patrzenia na tą słodką karteczkę nie przybywa kalorii:) podziwiam bez końca:)

  OdpowiedzUsuń
 4. urocza karteczka, śliczne sówki!!!

  dziękuję za udział w stonogowym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń