wtorek, 2 września 2014

Kucykowo

Czasy się zmieniają i dawne słodkie "kucyki" przemieniły się w wielkookie poczwary. Co zrobić jak ma się córkę w wieku 7 lat i TOP1 wśród zabawek i bajek dla dziewczynek to właśnie My Little Pony? Wyrzucenie telewizora nic nie da, bo trzeba by dziewczę odizolować od innych. Przeczekać? Niestety kucyki ewoluują w coś jeszcze bardzie koszmarnego..Na szczęście, jak na razie temat kucykowy dotyczył tylko stworzenia kartki urodzinowej dla córki znajomej ;)


Główną bohaterką jest oczywiście Michalina, ale cenną postacią dla niej była Rainbow Dash (tak to się pisze? Zastanawiające jak dzieci szybko zapamiętują te wszystkie dziwaczne imiona z bajek..)

Znów cięłyśmy, kleiłyśmy, układałyśmy - prawdziwa zabawa. I ta oto bajkowa kartka leci wprost na wyzwanie do scrapgangu.

6 komentarzy:

 1. Ależ kolorowo i optymistycznie! :D
  Świetna karteczka.
  Pozdrowienia od Scrapgangu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie i kolorowo, w sam raz na radosne urodziny. :)
  Dziękuję za wzięcie udziału w bajkowym wyzwaniu Scrapgangu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale kolorowo! Słodziutko wyszła, dziewczynki takie lubią :) Cieszę się, ze przyłączyłyście się do wyzwania Scrapgangu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale kolorowa kartka :) świetna dla dziewczynki, no i w dodatku z ulubionym, pięknie wykonanym, kucykiem :) gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pieknie, szkoda tylko, że ten kucyk to nie Rainbow Dash ;)

  OdpowiedzUsuń